Perła. Hotel Oleśnica. Najlepszy możliwy wybór!

Dlaczego warto wybrać „Hotel „Perła” *** ?

Hotel Perła, laureat konkursu Przyjazny Hotel, Oleśnica znajduje się zaledwie 15 minut od Wrocławia. Obiekt położony jest bezpośrednio przy międzynarodowej trasie S8/E67 Warszawa-Wrocław-Praga i bliskiej odległości od autostrady A4.

Hotel usytuowany jest w samym centrum miasta, w niewielkiej odległości od dworca kolejowego i autobusowego, co pozwala na łatwy i wygodny dojazd z dowolnego miejsca.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy ponad 180 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych oraz apartamentach i pokojach typu studio. Każdy pokój posiada łazienkę, telefon, tv-sat oraz dostęp do bezprzewodowego internetu Wi-Fi. Do hotelu przynależy również całodobowy strzeżony parking dla samochodów zarówno osobowych jak i autokarów, garaże oraz ogródek piwny.

Zapraszamy również do hotelowej restauracji gdzie znakomity smak kuchni polskiej, europejskiej i wegetariańskiej przeplata się z profesjonalną obsługą i miłą atmosferą. Specjalizujemy się także w organizacji konferencji, szkoleń, sympozjów oraz spotkań biznesowych w nowoczesnych, profesjonalnie wyposażonych salach konferencyjnych.

ZAPRASZAMY DO POBYTU W HOTELU „PERŁA”
Do Państwa dyspozycji oddajemy


Telewizor

Telefon

Parking

WiFi
Zobacz film