Restauracja Oleśnica

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej klimatyzowanej restauracji i kawiarni, gdzie znakomity smak kuchni polskiej, europejskiej i wegetariańskiej przeplata się z profesjonalną obsługą i miłą atmosferą.

W nowo zaaranżowanych wnętrzach możecie Państwo uraczyć swoje podniebienie specjałami naszej kuchni oraz skosztować drinków przygotowanych przez naszych barmanów.

Przyjazna atmosfera zachęca do organizowania wszelkiego rodzaju spotkań, bankietów oraz przyjęć okolicznościowych. Wnętrza naszej restauracji pozwalają zorganizować przyjęcie aż do 180 osób.

W sezonie letnim zapraszamy Państwa do przylegającego do restauracji patio, gdzie w otoczeniu zieleni i przy kojącym zmysły szumie fontanny miło i w atmosferze relaksu spędzicie Państwo czas.
Hotelowe patio jest również doskonałym miejscem do organizowania różnego rodzaju spotkań i imprez połączonych z grillem lub pieczeniem prosiaka.

Bo nawet najlepszy hotel byłby niczym, gdyby nie wyśmienita restauracja, Oleśnica naszą kuchnią może się chwalić. Zapraszamy serdecznie.

Nasza firma zajmuje się również obsługą cateringową dla firm i instytucji.

Restauracja czynna jest w godzinach: 10:00 – 22:00.

Na śniadania zapraszamy w godzinach 7:00 – 10:00.Zobacz film