Sale konferencyjne, Wrocław 15 minut drogi od hotelu.

Centrum konferencyjne hotelu Perła *** to 5 w pełni wyposażonych multimedialnie sal konferencyjnych położonych na parterze z przestronnym hallem, tarasem oraz patio. Łączna powierzchnia zaplecza konferencyjnego wynosi 450 m2 co pozwala nam na przyjęcie jednorazowo ponad 250 osób w ustawieniu konferencyjnym „U”.

Nasz hotel to nie tylko noclegi ale także sale konferencyjne, Wrocław znajduje się nieopodal dlatego właśnie jesteśmy świetnym punktem do organizacji konferencji i spotkań biznesowych.

Nasz obiekt zapewni komfort i zadowolenie zarówno uczestnikom jak i prowadzącym spotkania, a profesjonalna obsługa będzie stale do Państwa dyspozycji.

Zadbamy również o catering dostosowany do Państwa potrzeb, a także atrakcje dodatkowe oraz noclegi.

W cenie wynajmu sali zapewniamy wyposażenie niezbędne do przeprowadzenia wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji, seminariów, sympozjów, spotkań biznesowych, tj. rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, nagłośnienie, mikrofon, materiały piśmiennicze oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu Wi-Fi.

 

 

 

 

 

 Do Państwa dyspozycji oddajemy


Nagłośnienie
i kamerę video
ikona rzutnik

Rzutnik
cyfrowy

Odtwarzacz
DVD

Ekran
oraz flipchart
Uzupełnieniem oferty szkoleniowo-konferencyjnej są przygotowane przez naszych kucharzy uroczyste kolacje, lunche, przerwy kawowe i inne.

rozsuwana dźwiękoszczelna ściana rozsuwana dźwiękoszczelna ściana

gniazdka 220V gniazdka 220V

głośniki sufitowe głośniki sufitowe

głośniki ścienne głośniki ścienne

węzeł podłogowy węzeł podłogowy (audio, video, 220V)

stoły stoły

okna okna

okna okna

ekran ekran
układ sal hotel perła
Zobacz film